O nás

Kdo jsme?

Historie

Svatební semináře je akademie, která již 8 let pořádá kurzy nejen pro začínající svatební koordinátory, ale i profesionály v oboru, jako jsou restaurační, eventoví a banketoví manažeři, provozovatelé míst na svatbu a další. Mimo jiné, poskytujeme také i odborné individuální konzultace, kde se věnujeme kompletnímu poradenství pro firmy, které se chtějí zapojit do pořádání svateb, zásnub a jiných eventů.

Jejím zakladatelem je Martin Dobeš, který více než 20 let působí v tomto oboru a je zakladatelem svatební agentury PragueWeddings, která se zaměřuje na svatby cizinců v ČR a má za sebou více jak 1 500 svateb a stovky zorganizovaných zásnub (žádání o ruku) u nás, ve Švýcarsku, Itálii a na Kanárských ostrovech.

Naše hodnoty

Výuku zajišťuje tým odborníků s důrazem na vysokou profesionalitu a praktickou přípravu. Výuka probíhá v příjemném inspirativním prostředí. Součástí kurzů jsou setkání s odborníky z řad svatebních dodavatelů a praktické návštěvy míst pro pořádání eventů. 

Stále sledujeme současné trendy v oboru a nabízíme navazující spolupráci po skončení odborných kurzů.

Aktivně se zapojujeme do studijních programů (např. ERASMUS). Naší akademií prošli studenti ze Španělska, Francie, Řecka, Slovinska, Ruska, Estonska, ČR.

Jsme také součástí Evropské svatební akademie EWA, akreditovaného školícího střediska a odbornými svatebními konzultanty pro hotely a restaurace v Praze i po celé ČR – např. Hilton Hotel, Grand Hotel Bohemia, Hotel Paris, International Hotel Prague, Kampa Group a exkluzivní svatební agenturou pro Alcron Hotel Prague.

Naše další projekty

Jsme pořadatelé dvou největších svatebních veletrhů v Praze Svatební Expo / Wedding Expo. Naši kurzisté mají možnost s VIP vstupenkou zdarma v rámci praxe po absolvování kurzu tyto veletrhy navštívit, nebo se přímo účastnit jejich organizace. 

Provozujeme portál MistoNaSvatbu.cz

Jsme vydavateli Svatebního Expo Magazínu, který vychází každoročně v termínu našeho listopadového Svatebního Expa.

Svatební shop / kalkulátor, který umožňuje sestavit rozpočet svatby a najít kvalitní dodavatele s transparentní nabídkou služeb. 

270

absoloventů

49

kurzů

430

konzultací

16

let zkušeností

Naši lektoři

Martin Dobeš

ředitel svatební akademie


* v roce 1998 založil jednu z prvních svatebních agentur v ČR pro zahraniční klienty PragueWeddings

* svatební koordinátor – má za sebou více než 1500 svateb a stovky zorganizovaných zásnub (žádání o ruku) u nás, ve Švýcarsku, Itálii i na Kanárských ostrovech

* působí jako svatební konzultant, kouč pro hotely a restaurace v Praze i po celé ČR (např. Hilton Hotel, Grand Hotel Bohemia, International Prague, Kampa Group, exkluzivní koordinátor pro Alcron Hotel Prague)

* zakladatel a ředitel jednoho z největších svatebních veletrhů u nás – Svatebního Expa

* vydavatel svatebního magazínu a svatebních elektronických publikací

* zakladatel Evropské svatební akademie EWA

* spolupráce s evropskými studijními programy (např. Erasmus) – ve své svatební agentuře poskytuje a nabízí stáže pro studenty např. ze Španělska, Francie, Řecka, Ruska, Slovinska, Estonska a dalších zemí

* provozovatel několika svatebních portálů – mistonasvatbu.cz, shop.pragueweddings.com, shop.wednet.cz, svatebniexpo.cz, pragueweddings.com, zadanioruku.cz a další

* rozhovor na Seznam.TV v pořadu Byznys

Petra Černá

lektor


* absolvent kurzu pro svatební koordinátory

* 12 let praxe v koordinaci svateb pro českou klientelu

* obchodní a marketingový manažer pro veletrh Svatební Expo a Senior svatební koordinátor pro PragueWeddings

* od roku 2018 lektor Svatebních seminářů

Lenka Kopicová

lektor


* několik let pracovala v 5* hotelu na pozici Event Manager, kde organizovala svatby, meetingy, konference, gala večeře, oslavy, výročí firem apod.  

* od roku 2015 spolupracuje s Martinem Dobešem

* je Obchodní ředitelkou veletrhu Svatební Expo

* Senior svatební koordinátor pro PragueWeddings

* lektor Svatebních seminářů, především se zaměřením na místa na svatbu

Fotogalerie

Vaše budoucnost začíná tady.

Shopping Basket