Reference

KOHO JSME ŠKOLILI

 
  

REFERENCE 

 

27. - 28. 2. 2020 Kurz pro Svatební koordinátory

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za celý kurz. Bylo to vážně skvělé a díky Vaší pomoci mě to ujistilo v tom, že je to přesně věc, které bych se ráda věnovala dál. Takže mockrát děkuji, budu ráda za případnou další spolupráci a budu se na ní těšit.

Pavla


19. 2. 2020 Kurz Svatební koordinátor PROFI

Kurz se mi velmi líbil, dobrá struktura, hodně nových nápadů a tipů. Děkuji!

Katka, Hotel Růže Český Krumlov


Velké množství inspirace a nápadů. Motivace posunout se dál. Mockrát děkuji za chuť podělit se o své zkušenosti, nápady.

Karolína


Jsem plná dojmů a velice namotivovaná. Ucelily se mi myšlenky ohledně našeho konceptu (vytvoření priorit, co má větší váhu, kam to vést).

Kristýna


Vše bylo super, přístup lektorů, spousta informací.

Erika


2. - 3. 12. 2019 Kurz pro Svatební koordinátor / Svatební Expo 2019

Chtěla bych Vám moc poděkovat za celý svatební seminář a veletrh, který nás hezky nasměroval jakou cestou se máme vydat a náš Statek v ráji se tento rok chystá již na 3 svatby!

Dominika, Statek v ráji


28. - 29. 9. 2019 Kurz Svatební koordinátor KLASIK 

PECKA! Neuvěřitelné množství informací! Díky!

Kateřina


Úžasné rady, oceňujem hlavne priateľskú atmosféru a praktické rady. Čakala jsem tradične nudnú teóriu, ale bolo to veľmi dobré, z reality, žiadne nezmyselné bláboly.

Jana


Srozumitelnost, velice přátelský vstřícný přístup.

Lucie


Dozvěděla jsem se spoustu důležitých věcí a co nebudu vědět, zavolám.

Petra


Z kurzu jsem naprosto nadšená, až mi je líto, že ty dva skvělé dny tak rychle utekly. Mockrát děkuji za spoustu užitečných rad, informací, koncept celého kurzu, i za to, jak skvělí vy a váš přístup k nám je.

Izabela


Naprostá spokojenost, přátelská atmosféra. Líbí se mi, že po kurzu následuje další spolupráce a možnost se ozvat, když budu potřebovat pomoc.


Bylo to pro mě opravdu velmi přínosné a způsob, jakým jste seminář vedli, byl naprosto skvělý.

Izabela


24. 7. 2019 Kurz Svatební koordinátor PRAKTIK

Perfektní! Užasní lidé plní optimismu a skvělé nálady. Skvělý přístup! Vřele doporučuji.

Nikola


26. 4. 2019 Svatební workshop

Workshop byl skvělý. Myslím si, že v tomto počtu to bylo ideální. Je fajn, že už měla každá kousek práce za sebou a mohly jsme sdílet zkušenosti. Moc oceňuji zařazení svatební etikety.  Hledání míst byla pro mě první zkušenost a bylo fajn vytvářet nabídku pod dozorem a s okamžitou zpětnou vazbou. Za mě naprostá spokojenost. Moc děkuji za možnost se účastnit tohoto workshopu.

Lucie


Co se týče kurzu, můj feedback je velice pozitivní. Odnesla jsem si spoustu užitečných informací. Doufám, že se mi ještě do budoucna poštěstí vás potkat.

Barbora


18. - 19. 4. 2018 Kurz Svatební koordinátor KLASIK

Kurz se mi moc líbil a velmi jsem si jej užila. Chtěla bych velmi ocenit jeho strukturu, které jste se při výkladu hezky držela. Jednotlivá témata byla tedy probírána jasně a bez zbytečného přeskakování. Zároveň bych chtěla také vyzdvihnout příklady z praxe, které pro mě byly neocenitelné. Kurz jako takový mi poskytl základní znalosti o tom, co a jak svatební koordinátor může dělat a zároveň jaké postupy může využít a nabídnout klientům. Myslím si, že mi poskytl dostatek informací o tom, jak s touto profesí začít a na co si dát pozor. Chtěla bych Vám také moc poděkovat za Váš pozitivní přístup a za to, že Váš výklad byl po celou dobu zajímavý a záživný. Pokud se mi v budoucnu podaří více do oblasti svateb proniknout, budu moc ráda, když Vám budu moci nabídnout služby koordinátora pro Jihomoravský kraj.

Aneta


Kurz splnil nad rámec moje velká očekávání a já nemám nejmenších připomínek. Bylo to i zábavné a jak Vy, tak pan majitel, jste to vedli zajímavě od začátku do konce, včetně perfektního jídla.

Jana


Kurzu nemám prakticky co vytknout. Mám pocit, že jsem probrali opravdu vše co je třeba. Bylo spoustu prostoru k případným dotazům a diskuzím, což mi přijde super, protože tak si člověk vše zapamatuje snáze.  Přednášející byli oba naprosto skvělí, sympatičtí a dokázali zaujmout, každý svým jedinečným způsobem. Dále jsem spokojená, že jsme například projeli nějaké konkurenční weby, řekli si co je dobré a co úplně dobré není. Jsem ráda za "špatné zkušenosti", se kterými jste se s námi podělili, alespoň víme, na co si dát pozor. A s obsahem jsem byla naprosto spokojená, mám pocit, že jsme nic nevynechali. Velmi děkuji a moc se těším 1.6. na návštěvu Vámi koordinované svatby. 

Ester


17. - 18. 1. 2018 Kurz Svatební koordinátor KLASIK

Moc děkuji za poskytnuté materiály a za přínosný, zajímavý a milý kurz. Ráda jsem Vás poznala. Doufám, že se mi podaří účastnit i některého z Vašich navazujících kurzů, a samozřejmě se budu moc těšit na možnou budoucí spolupráci s Vaší agenturou v Lobkowiczkém paláci. Osobně se pak nadšeně hlásím k aktivní účasti na některé z Vašich svateb - ráda pomůžu a získám zkušenosti, které jinde než v terénu nenajdete.

Šárka, Lobkowiczký palác


Ráda bych Vám touto cestou poděkovala, kurz byl pro mě velice inspirativní a motivující. Jsem ráda, že jste mi pomohla si ujasnit představu, jak má koordinátor fungovat a kterou cestou směřovat nechci. Bylo by fajn, kdyby se v budoucnu profesionální kurzy pořádaly i v Moravskoslezském kraji a zlepšovala se tím kvalita koordinátorů. Do budoucna bych se chtěla zúčastnit vašeho workshopu, a ráda bych se zúčastnila některého termínu svatby. Chci se aktivně podílet jako druhý koordinátor nebo jakkoli to bude možné. Doufám, že se brzy uvidíme! 

Barbora


Touto cestou by som sa ešte raz chcela úprimne poďakovať za naozaj novú cennú skúsenosť a stretnúť tak milých ľudí. Vaša práca je v tomto priemysle naozaj jedinečná a mala by byť patrične ocenená, zvlášť ak už ste na trhu tak dlho. Obidva dni boli naozaj pre mňa prínosné, presvedčili ma motivovali k napredovaniu v tejto brandži a skúsiť po doštudovaní VŠ preraziť na slovenský trh, kde je táto profesia je minimálna. Ďakujem za skvelý výklad, zodpovedanie všetkých otázok a priateľskú atmosféru.

Lenka


Děkuji za Vaše veškeré podklady. Z kurzu jsem byla velmi nadšená. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro kurz u Vás. Díky vám, už vím ,,jak na na to''. Není nic, co bych vám mohla vytknout. Škoda, že jsem tak daleko, jinak bych se k vám přihlásila :) Workshop by mě ale velmi zajímal, budu ráda za případné termiíny. Mou předností je německý jazyk, pokud bych mohla někdy pomoct s německy mluvící svatbou budu jen ráda.

Liebe Grüße

Martina


Děkuji za email s informacemi. Musím říct, že kurz byl pro mne osobně velkým přínosem. Kurz byl velice inspirativní a přinesl mi řadu podnětů, které bych chtěla v budoucnu zpracovat. Určitě bych měla zájem, jak jsme se bavily během kurzu, o možnost vyzkoušet si nově nabyté znalosti v praxi jako druhý koordinátor. Ještě jednou děkuji za příjemně a poučně strávené dva dny a přeji samé spokojené klienty! 

Jitka


11. - 12. 10. 2017 Kurz Svatební koordinátor KLASIK

Děkuji za zaslané podklady. Kurz pro mne byl určitě přínosem. Co se týče kurzu a jeho náplně, myslím, že vše bylo vcelku v dostatečné míře podáno. Ráda bych se zúčastnila i dalšího spíše praktického kurzu. Byla jste úžasná, přeji Vám hlavně spoustu úspěchů a spokojených novomanželů.

Lenka


Děkuji za info. Moje zpětná vazba je pouze pozitivní, jste báječně sehraní.

Zuzana


5. - 6. 6. 2017 Kurz Svatební koordinátor KLASIK

Kurz předčil má očekávání, opravdu mi toho dal více, než jsem čekala. Získala jsem praktické rady do podnikání a díky vám konečně vím, jakým směrem se chci vydat a udělám co bude v mých silách, abych informace z kurzu ve svém životě co nejlépe využila. Vy i Martin jste skvělí lidé, kteří ví, co dělají. Také bych ráda využila vaši nabídky, že bychom se mohli podívat na svatební den, který koordinujete, abychom měli také pohled z praxe, jak to doopravdy chodí a díky tomu bych byla zase o něco jistější.

Martina


Moc děkuji za dva velmi pohodové a zajímavé dny na Vašem školení. Školení se mi moc líbilo a přineslo mi přesně to, co jsem od něj od začátku očekávala, což se v dnešní době už nestává moc často. Líbila se mi jak forma, tak příjemné prostředí, a hlavně příklady z praxe a praktická prohlídka hotelu.

Andrea


Chtěla bych Vám velmi poděkovat za obsah kurzu a to vše, co jste nám předali. Líbil se mi Váš realistický přístup a to, že jste nám připomínali i stinné stránky své práce. Odnesla jsem si velké množství informací, nápadů a inspirací. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat a děkuji za tuto příležitost. 

Pavlína


22. - 23. 3. 2017 Kurz Svatební koordinátor KLASIK

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přínosné informace, které jsem si z kurzu odnesla, hlavně z přednášky o marketingu. Řídím se tím a mohu z vlastní zkušenosti říci, že se cítím o něco jistěji, jsem více tvůrčí a při kontaktu s klienty vystupuji sebevědoměji. Moc se mi líbilo, jak na sebe kurz navazoval tématicky, umíte to moc hezky podat a díky vašim historkám ze zákulisí jsem zjistila, že to není jen o tom pozlátku, ale i o těch méně příjemných věcech.

Monika


Děkuji za celý kurz, který byl pro mě velmi obohacující. Určitě jsem se dozvěděla spoustu užitečných informací, které budu moci využít při své práci. Nemám co bych vytkla.

Lucie 


19. - 20. 10. 2016 Kurz Svatební koordinátor KLASIK

Děkuji moc za zaslané informace. Chtěla bych Vám moc poděkovat za dva dny strávené ve Vaší přítomnosti. Jako přednášející umíte druhé zaujmout. Líbilo se mi, že jste nám předala nejen obecné informace ohledně koordinace svateb a vše co je s tím spojené, ale i Vaše osobní zkušenosti, postřehy. Té otevřenosti si velice cením. Místo kurzu se mi také velice zamlouvalo. Přivítala bych, kdyby byl kurz delší, protože vždy je příjemné strávit čas s lidmi, které pojí určité téma. A já bych dokázala hovořit s ostatními, které to také zajímá, o svatbách a jejich trendech hodiny. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla absolvovat kurz právě u Vás.

Michaela


Chtěla jsem Vám moc poděkovat za včerejší seminář. Jsem z něho opravdu nadšená, dobil mně energií a ukázal mi cestu, kterou se chci vydat, za což jsem velmi vděčná. Byl to podle mě velmi vydařený první krůček a ráda s Vámi budu v mé cestě pokračovat a učit se od odborníků.

Nikola


Kurz pro mne byl velice přínosný. Dozvěděla jsem se hodně informací, které bych sama těžko nebo déle dávala dohromady.

Petra