Lektoři

 Martin Dobeš - můj příběh

Jsem svatební koordinátor působící v Praze a Švýcarsku (miluji zimní svatby). Jsem konzultant a kouč, ředitel svatební akademie, vedoucí programu svatebních stážistů, svatební oddávající, ředitel Svatebního Expa, vydavatel svatebního magazínu a eBooků a v zásobě mám vždy několik dalších nápadů a projektů.

Jak to vše začalo?

Před 22 lety (1998), kdy jsem v Londýně potkal úžasnou svatební koordinátorku Siobhan Craven-Robbins. Povídali jsme si na téma svatby a hlavně ty zahraniční. Tj. svatby, které jsou pořádány mimo domovskou zemi snoubenců. Ihned jsme se shodli, že Praha má obrovský potenciál. Založil jsem tedy jednu z prvních svatebních agentur v ČR pro zahraniční klienty. Nápad se ujal a dnes tento business dává práci stovkám agentur a jednotlivcům, kteří pracují pro klienty zejména z Velké Británie, Ruska, Číny a dalších.

Agentura a konzultace

Za více než 22 let má moje svatební agentura PragueWeddings za sebou více než 1500 svateb a stovky zorganizovaných zásnub (žádání o ruku) v ČR, Švýcarsku, Itálii a na Kanárských ostrovech.

Jsem svatební konzultant pro hotely a restaurace v Praze i po celé ČR - Hilton Hotel, Grand Hotel Bohemia, Hotel Paris, International, Kampa Group - exkluzivní svatební koordinátor pro Alcron Hotel Prague.

Veletrhy

Zakladatel a ředitel největších svatebních veletrhů v Praze Svatební Expo / Wedding Expo.

Vzdělávání a Stáže

Zakladatel Evropské svatební akademie EWA (SvatebniSeminare.cz) - školící středisko pro začínající svatební koordinátory a profesionální F&B a Sales Managers pražských hotelů. Individuální kurzy pro firmy se svatebními ambicemi. Studijními programy mj. ERASMUS prošli studenti ze Španělska, Francie, Řecka, Slovinska, Ruska, Estonska, ČR.

Ostatní

Provozovatel portálu MistoNaSvatbu.cz, autor prvního pražského svatebního eBooku.

Národní garant za svatební agentury pro mezinárodní WeddingTV - Focus on Czech Republic, který představoval Českou republiku jako svatební destinaci. Investorem byl Czech Turism.
Seznam TV – rozhovor v pořadu Byznys:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/delal-jsem-svatbu-i-v-iglu-nejdrazsi-za-65-milionu-rika-svatebni-guru-88100 

Video v angličtině:
https://www.youtube.com/watch?v=MhDdICJKAHE 

 

 

Magda Brůčková

 

Senior koordinátorka svateb a lektorka v PragueWeddings od roku 2007

15 let zkušeností se svatbami

6 let zkušeností jako lektorka svatebních seminářů v ČR a v Číně

zorganizovala a koordinovala cca 400 svateb pro české a zahraniční klienty

lektorka Svatební Akademie od roku 2012

supervizovala 12 svatebních koordinátorů v praxi PragueWeddings

Kromě těchto hlavních lektorů vám v jednotlivých kurzech budou přednášet i další profesionálové z oboru: fotografové, floristi apod.