Reference

KOHO JSME ŠKOLILI


  

REFERENCE 

 
2.-3.12.2019 Kurz pro Svatební koordinátory
31.1.-1.2.2020 Svatební Expo

Chtěla bych Vám moc poděkovat za celý svatební seminář a veletrh, který nás hezky nasměroval jakou cestou se máme vydat a náš Statek v ráji se tento rok chystá již na 3 svatby!

Dominika Reková, Statek v ráji


Praktický svatební workshop 26.4., Praha

Dobrý den,

workshop byl skvělý. Myslím si, že v tomto počtu to bylo ideální. Je fajn, že už měla každá kousek práce za sebou a mohly jsme sdílet zkušenosti. Moc oceňuji zařazení svatební etikety.  Hledání míst byla pro mě první zkušenost a bylo fajn vytvářet nabídku pod dozorem a s okamžitou zpětnou vazbou. Za mě naprostá spokojenost. 

Moc děkuji za možnost se účastnit tohoto workshopu.. 

Přeji krásný zbytek svátečního dne :-).

S pozdravem,

Lucie


Dobrý den,

Co se týče kurzu, můj feedback je opět velice pozitivní. Již podruhé jsem si odnesla spoustu užitečných informacích . Doufám, že se mi ještě do budoucna poštěstí Vás potkat.

S pozdravem

Barbora


Kurz 18.-19.4.2018

Hotel Hoffmeister, Praha

Dobrý den ,

kurz se mi moc líbil a velmi jsem si jej užila. Chtěla bych velmi ocenit jeho strukturu, které jste se při výkladu hezky držela. Jednotlivá témata byla tedy probírána jasně a bez zbytečného přeskakování. Zároveň bych chtěla také vyzdvihnout příklady z praxe, které pro mě byly neocenitelné. Kurz jako takový mi poskytl základní znalosti o tom, co a jak svatební koordinátor může dělat a zároveň jaké postupy může využít a nabídnout klientům. Myslím si, že mi poskytl dostatek informací o tom, jak s touto profesí začít a na co si dát pozor. Chtěla bych Vám také moc poděkovat za Váš pozitivní přístup a za to, že Váš výklad byl po celou dobu zajímavý a záživný. Pokud se mi v budoucnu podaří více do oblasti svateb proniknout, budu moc ráda, když Vám budu moci nabídnout služby koordinátora pro Jihomoravský kraj. Přeji Vám hodně štěstí v osobním i pracovním životě.

S pozdravem

Aneta


Kurz splnil nad rámec moje velká očekávání a já nemám nejmenších připomínek. Bylo to i zábavné a jak Vy, tak pan majitel, jste to vedli zajímavě od začátku do konce, včetně perfektního jídla.

S přáním krásného dne

Jana


Kurzu nemám prakticky co vytknout. Mám pocit, že jsem probrali opravdu vše co je třeba. Bylo spoustu prostoru k případným dotazům a diskuzím, což mi přijde super, protože tak si člověk vše zapamatuje snáze.  Přednášející byli oba naprosto skvělí, sympatičtí a dokázali zaujmout, každý svým jedinečným způsobem. Dále jsem spokojená, že jsme například projeli nějaké konkurenční weby, řekli si co je dobré a co úplně dobré není. Jsem ráda za "špatné zkušenosti", se kterými jste se s námi podělili, alespoň víme, na co si dát pozor. :-) A s obsahem jsem byla naprosto spokojená, mám pocit, že jsme nic nevynechali. Velmi děkuji a moc se těším 1.6. na návštěvu Vámi koordinované svatby. S přáním krásného dne,

Ester


Kurz 17.-18. ledna 2018

Dobrý den, 

 Moc děkuji za poskytnuté materiály a za přínosný, zajímavý a milý kurz. Ráda jsem Vás poznala J

Doufám, že se mi podaří účastnit i některého z Vašich navazujících kurzů, a samozřejmě se budu moc těšit na možnou budoucí spolupráci s Vaší agenturou v Lobkowiczkém paláci.  

Osobně se pak nadšeně hlásím k aktivní účasti na některé z Vašich svateb - ráda pomůžu a získám zkušenosti, které jinde než v terénu nenajdete J

Ještě jednou moc děkuji za vše a přeji hezký den a víkend!

Šárka


Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala, kurz byl pro mě velice inspirativní a motivující. Jsem ráda, že jste mi pomohla si ujasnit představu jak má koordinátor fungovat a kterou cestou směřovat nechci. Bylo by fajn, kdyby se v budoucnu  profesionální kurzy pořádaly I v Moravskoslezském kraji a zlepšovala se tím kvalita koordinátorů. Do budoucna bych se chtěla zúčastnit vašeho workshopu, a ráda bych se zúčastnila některého termínu svatby. Chci se aktivně podílet jako druhý koordinátor nebo jakkoli to bude možné. Doufám, že se brzy uvidíme! 

S pozdravem 

Barbora


Zdravím celý tým Pragueweddings,

Touto cestou by som sa ešte raz chcela úprimne poďakovať za naozaj novú cennú skúsenosť a stretnúť tak milých ľudí. Vaša práca je v tomto priemysle naozaj jedinečná a mala by byť patrične ocenená, zvlášť ak už ste na trhu tak dlho. Obidva dni boli naozaj pre mňa prínosné, presvedčili ma motivovali k napredovaniu v tejto brandži a skúsiť po doštudovaní VŠ preraziť na slovenský trh, kde je táto profesia je minimálna. 

Ďakujem za skvelý výklad, zodpovedanie všetkých otázok a priateľskú atmosféru.

Lenka


Mily pane Dobesi,

dekuji za Vase veskere podklady.

Z kurzu jsem byla velmi unesena. Jsem moc rada, ze jsem se rozhodla pro kurs u Vas.

Diky vam, uz vim ,,jak na na to''  :-)

Neni nic, co bych vam mohla vytknout.

Skoda, ze jsem tak daleko, jinak bych se k Vam prihlasila :)

Bohuzel.. nechci to tady opustit tak mi nezbyva nic jineho nez to zkusit tady.

Workshop by me ale velmi zajimal, budu rada za pripadne terminy.

Moji prednosti je nemecky jazyk, pokud bych mohla nekdy pomoct s nemecky mluvici svatbou budu jen rada.

Liebe Grüße

Martina


Dobrý den,  děkuji za email s informacemi. Musím říct, že kurz byl pro mne osobně velkým přínosem. Kurz byl velice inspirativní a přinesl mi řadu podnětů, které bych chtěla v budoucnu zpracovat. Určitě bych měla zájem, jak jsme se bavily během kurzu, o možnost vyzkoušet si nově nabyté znalosti v praxi jako druhý koordinátor, poprosím Vás tedy o možné termíny. Kromě toho bych Vás ráda pozvala k nám, do hotelu Galatea. S radostí bych Vás hotelem provedla, ukázala možnosti, mohli bychom posoudit možnosti případné spolupráce. Ještě jednou děkuji za příjemně a poučně strávené dva dny a přeji samé spokojené klienty! 

Jitka


Kurz 11.-12.října 2017

Dobrý den,

děkuji za zaslané podklady. Kurz pro mne byl určitě přínosem. 

Co se týče kurzu a jeho náplně, myslím, že vše bylo vcelku v dostatečné míře podáno. Ráda bych se zúčastnila i dalšího spíše praktického kurzu.

Byla jste úžasná, přeji Vám hlavně spoustu úspěchů a spokojených novomanželů.

Pěkný večer,

Lenka


Dobrý večer,

děkuji za info. Moje zpětná vazba je pouze pozitivní, jste báječně sehraní.

Hezký večer,

Zuzana 


Kurz 5.-6.června 2017

Dobrý den,

kurz předčil má očekáván, opravdu mi toho dal více, než jsem čekala. Získala jsem praktické rady do podnikání a díky vám konečně vím, jakým směrem se chci vydat a udělám co bude v mých silách, abych informace z kurzu ve svém životě co nejlépe využila. Vy i Martin jste skvělí lidé, kteří ví, co dělají. Také bych ráda využila vaši nabídky, že bychom se mohli podívat na svatební den, který koordinujete, abychom měli také pohled z praxe, jak to doopravdy chodí a díky tomu bych byla zase o něco jistější.

Martina


Dobrý den,

moc děkuji za dva velmi pohodové a zajímavé dny na Vašem školení. Školení se mi moc líbilo a přineslo mi přesně to, co jsem od něj od začátku očekávala, což se v dnešní době už nestává moc často. Líbila se mi jak forma, tak příjemné prostředí a hlavně příklady z praxe a praktická prohlídka hotelu.

Andrea


Dobrý den, 

chtěla bych Vám velmi poděkovat za obsah kurzu a to vše, co jste nám předali. Líbil se mi Váš realistický přístup a to, že jste nám připomínali i stinné stránky své práce. Odnesla jsem si velké množství množství informací, nápadů a inspirací. 

Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat a děkuji za tuto příležitost. 

Pavlína


Kurz 22.-23.března 2017

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za přínosné informace, které jsem si z kurzu odnesla, hlavně z přednášky o marketingu. Řídím se tím a mohu z vlastní zkušenosti říci, že se cítím o něco jistěji, jsem více tvůrčí a při kontaktu s klienty vystupuji sebevědoměji. Moc se mi líbilo, jak na sebe kurz navazoval tématicky, umíte to moc hezky podat a díky vašim historkám ze zákulisí jsem zjistila, že to není jen o tom pozlátku, ale i o těch  méně příjemných věcech.

Hezký zbytek dne, Monika


Dobrý den ,

děkuji za email, a především za celý kurz, který byl pro mě velmi obohacující. Určitě jsem se dozvěděla spoustu užitečných informací, které budu moci využít při své práci. Nemám co bych vytkla :)

Lucie 


Kurz 19.-20.října 2016      

Hezký den,

děkuji moc za zaslané informace. Chtěla bych Vám moc poděkovat za dva dny strávené ve Vaší přítomnosti. 

Jako přednášející umíte druhé zaujmout. Líbilo se mi, že jste nám předala nejen obecné informace ohledně koordinace svateb a vše co je s tím spojené  ale i Vaše osobní zkušenosti, postřehy. Té otevřenosti si velice cením.   Místo kurzu se mi také velice zamlouvalo. Komorní prostory s příjemnou energií. 

Přivítala bych, kdyby byl kurz delší, protože vždy je příjemné strávit čas s lidmi, které pojí určité téma. A já bych dokázala hovořit s ostatními, které to také zajímá, o svatbách a jejich trendech hodiny.:)

Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla absolvovat kurz právě u Vás. Věřím, že se brzy shledáme.

Mějte se krásně,  

Michaela


Dobrý den,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za včerejší seminář. Jsem z něho opravdu nadšená, dobil mně energií a ukázal mi cestu, kterou se chci vydat, za což jsem velmi vděčná. Byl to podle mně velmi vydařený první krůček a ráda s Vámi budu v mé cestě pokračovat a učit se od odborníků, jak jsem zmínila včera. Moc se těším na naši spolupráci! 

S přáním hezkého dne,

Nikola


Dobré ráno,   

Váš kurz byl naprosto super, vůbec se mi nechtělo domu :-) Určitě přijedu 6.12. na II a doufám, že mi to časově vyjde i na Expo.

 Eliška


Dobrý den,

Kurz pro mne byl velice přínosný. Dozvěděla jsem se hodně informací, které bych sama těžko nebo déle dávala dohromady.  Ráda bych využila možnosti inzerovat jako profesionál na svatby.cz a ČASP. Jakmile budeme mít spuštěný web, zašlu Vám odkaz.

Děkuji

S pozdravem  

Petra


Kurz 19.-20.června 2016:

Dobrý den,  

jsem velice ráda, že jsem si vybrala Váš kurz a mohla se ho zúčastnit. Určitě jsem si odnesla informace, které jsou potřeba k tomu, aby ze mě byl dobrý koordinátor. Spousty věcí jsem nevěděla a ani mě nenapadly. Nasměrovali jste mě správným směrem a díky Vám mám chuť se do svatební koordinace pustit s velkou energií a nadšením.Moc se mi líbila přátelská atmosféra celého kurzu, za kterou vděčím především Vám, ale také ostatním zúčastněným. Váš výklad byl zajímavý a moc mě zaujaly konkrétní příklady z Vaší praxe. Dali jste nám vše, co jsme potřebovali vědět. Vaše praxe je obdivuhodná a klobou dolů, kam až jste se dostali. Mockrát Vám děkuji za poslané materiály, určitě mi pomůžou k inspiraci je to od Vás milé. Budu doufat, že se ještě potkáme, ať v pracovním vztahu či soukromém . Jsem opravdu velmi pyšná na Certifikát od Vás. Budu si ho hýčkat a věřím, že ho uplatním. Mějte se krásně :-)

S pozdravem Iveta


Kurz Svatební koordinátorky, úroveň 1., považuji za velmi zdařilý a to zejména z několika důvodů: koncepčnost s důrazem na velkou praktičnost s uvedením příkladů z praxe; profesionálnost přednášejících s milým a lidským přístupem; adekvátní množství potřebných informací. Oceňuji též jeho systematičnost. Co pro mne bylo velmi důležité, byly jasně daná pravidla, jak při organizaci svateb postupovat v množství informací, kterých je v současné době přehršel a každý vám tvrdí, že právě jeho produkty jsou ty nejdůležitější, považuji tyto rady („dokud nemám místo a zařízenou matriku nic dalšího nedělám“) za více než cenné. Mně osobně to pomohlo se v oboru z části zorientovat. Dále bylo velice příjemné se seznámit s ostatními účastnicemi kurzu a poznat jejich motivaci a zkušenosti. Těm, kteří se rozhodují či váhají, zda na kurz chtějí jít, bych ho jen doporučila!  

Anna D.


Dobrý den,

kurz I.se mi moc líbil, doplnila jsem si některé mezírky co se týče koordinace a že byly dost důležité. Celý den panovala příjemná atmosféra a snažila jsem se vnímat každé slovo, aby mi nic neuniklo. Strašné moc mě láká kurz II. a doufám, že se budu moci zúčastnit v únoru, takže se na Vás a Váš tým budu opět moc těšit, byli jste všichni skvělý a velkou motivací. Plánuji návštěvu Svatebního expa, tak třeba se poštěstí se potkat i tam.

Aneta


Co se týče hodnocení kurzu, tak z mé strany je jednoznačně kladné. Kurz byl plný informací, které mi budou v budoucnu jistě k nezaplacení. Samozřejmě bych se ráda zúčastnila i kurzu II., který ještě získané informace rozšíří. Líbilo se mi, že byl kurz pořádán v restauraci, která se také o svatby zajímá a mohly jsme tak vidět příjemné prostředí, které je pro menší svatbu ideální. Nicméně díky Vašim zkušenostem věřím, že bychom se o svatbách mohly bavit až do večera. Opravdu se mi to líbilo. Jediná výtka by z mé strany asi byla, že tak poslední dvě hodiny se strhla už pouze diskuse. Vím, že dotazy a vůbec nějaké naše zapojení a diskuze je také důležitá, ale asi bych to ještě raději brala jako jakýsi výklad z Vaší strany. Nicméně to i tak pořád bylo přínosné, protože jsme se bavily o praktických věcech a zajímavých detailech. To je můj pohled. :))  Z kurzem jsem ale byla celkově moc spokojená a moc Vám děkuji. Doufám, že se ještě uvidíme třeba na pokračujícím kurzu.  

Mějte se hezky a přeji krásnou svatební sezonu bez stresu :))) ....  

Monika B.


Ráda bych poděkovala, že jste mi umožnila se zúčastnit kurzu svatební koordinátorky I. v Green Yacht Hotelu - Praha. Díky za Vaší pozitivní náladu, milé vystupování a za spoustu užitečných rad k mé vysněné práci koordinátorky :-).Setkání bylo velmi přínosné, i když se jednalo o první část kurzu přivezla jsem si spoustu cenných informací.

Veronika Z.


Kurz byl pro mě velkým přínosem. Přístup Vás i Vašich kolegyň byl profesionální a vstřícný. Ze začátku po přečtění programu co se bude na kurzu probírat jsem si říkala, zda to mělo vůbec cenu, že to jsou běžné věci. Ale i přesto, že už se svatbami a organizací zkušenosti mám tak bylo spoustu informací, které byly pro mě nové a zásadní i v tom, jak mám změnit nebo upravit svoje pracovní nasazení při budoucím organizování. Důležité pro mě byly i ukázky z praxe co dělat a co ne nebo čeho se skutečně vyvarovat. Je pravda, že při jakékoli organizaci děláme jen s lidmi a nikdo není dokonalý a každý se může splést, zmýlit nebo něco zapomenout. Ještě jednou moc děkuji za krásný den a milou společnost Vás i ostatních dam...

Markéta M.


Drahá paní,

ještě jednou bych Vám velmi ráda poděkovala nejen za čas, který jste nám během kurzu věnovala, ale také za vědomosti a Vaše vlastní životní "know - how", které jste nám v rámci kurzu předala. Jako člověk, který se eventu věnuje na HPP jsem měla obavy a pochybnosti, zda je možné během jednoho dne získat dostatek informací proto, abych mohla být plnohodnotnou svatební koordinátorkou. Odpověď zní: jistě, že ne. To nedokáže nikdo. Chce to obrovské množství času a úsilí každého jedince zvlášť. Myslím si, že však neexistuje v této republice nikdo, kdo by každému kandidátovi na tuto práci dal lepší základy, než Vy. Ty základy jsou nesmírně důležité a společně s nimi, velkým  množstvím času a obrovským úsilím se budoucí koordinátoři mohou přiblížit takové profesionalitě, jakou máte Vy. Jste nejen profesionálka, ale také skvělá osobnost a já Vám děkuji za to, že jsme se cítila během kurzu (v roli žáka) tak báječně. Byl to velmi dobře využitý čas za skvělou dobrou cenu a já se budu těšit na viděnou na další části kurzu. :-) S přáním mnoha úspěchů nejen v kariérním, ale i osobní životě,

T.I.


Dobré ráno,

I já Vám moc děkuji za včerejší kurz. Za Vaše cenné zkušenosti a informace, které jste nám předala a za přátelskou atmosféru, kterou jste od prvního okamžiku vytvořila. Bylo to s Vámi opravdu velmi příjemné - Vy, Magda i Martin jste moc fajn lidé. Díky, že jste ochotní nás nováčky podpořit a naučit nás, co je nutné znát ve svatebním oboru. Bylo pro me obohacující a naučné trávit čas na Vašem kurzu. Cítím, že se opravdu tomuto oboru chci věnovat. Pokud by bylo možné s Vámi spolupracovat, byla bych za tu zkušenost velmi vděčná. Ráda se zúčastním i druhého kurzu, už se na něj moc těším. Ješte jednou Káťo moc děkuji, jste opravdová profesionálka a ráda jsem Vás poznala. S přátelským pozdravem

Andrea K.


Dobré dopoledne, 

za me nemuzu jinak nez chvalit, cely den s Vami, i Vasimi kolegy, neuveritelne rychle utekl. Bala jsem se, jestli vydrzim vnimat vsechny ty informace celych sedm hodin, ale melo to stavu a naboj! Moje nadseni potvrzuje i fakt, ze jsem po kurzu vice jak hodinu "hustila" do sveho pritele, jak moc to bylo fajn a vecer jsem nemohla usnout ze zpracovavani tech informaci. Velmi rada se zucastnim i pokracovatelskeho kurzu II. Jeste jednou diky za vcerejsek, odnesla jsem si mnoho!  Krasny den,

Andrea S.


Dobrý den,

ze všeho nejdříve bych Vám ráda hrozně hrozně moc poděkovala za úžasný kurz, který mě velmi překvapil. Už tak jsem tam šla s celkem velkým očekáváním, jelikož o organizování svateb jsem neměla téměř žádné potuchy a byla jsem si jistá, že kurz pro mě bude užitečný. Ale celý ten den ještě předčil mé očekávání. Co bych na kurzu vychválila hned jako první byla Vaše osobnost. Musím říci, že s tak příjemným charakterem, jaký máte Vy, jsem se už dlouho nesetkala a v této hektické a chaotické době mi velmi chybí. Myslím si, že jsme byla velice milá skupina a i ostatní dámy byly velmi velmi příjemné. Za druhé, styl, jakým byl kurz veden, mě také velmi překvapil. Troufám si snad říci, že jsem se dozvěděla vše potřebné pro uspořádání menší nenáročné svatby, což bych si nikdy nepomyslela, že po jednom kurzu budu moci říct. Dozvěděli jsme se spoustu praktických věcí, jak to doopravdy chodí, ne jen teoretické poučky. Velmi se mi také líbila praktická část, kdy jsme chodili po hotelu a okoukávali restauraci a Vy jste nám dali prostor pro naše dotazy. Prostě abychom si to zkusili. To byla zcela určitě jedna z nejlepších částí na celém kurzu. Velice poučné. Prostě a jasně, nemám, co bych kurzu vytkla, až možná na tu hroznou zimu na začátku, kterou jste ale okamžitě elegantně vyřešila. V neposlední řadě snad, že se kurz konal v nádherných prostorech a že celý den stál prostě za to. Moc Vám děkuji!  Přeji Vám příjemný den a ještě jednou Vám za vše děkuji. A samozřejmě pro kurz Svatební koordinátor II. říkám jasné ANO. :)

Tereza F.


Dobrý den,

velmi ráda bych ještě jednou poděkovala za možnost účasti na Vašem kurzu pro svatební koordinátory konaný minulý víkend. Myslela jsem si, kolik toho vím a kolik toho mohu zvládnout sama, když už jsem něco zorganizovala, každopádně jste mě vyvedly z omylu a nechali mě zamyslet nad tím, že opravdu všechno stojí na perfektní přípravě atd. Velmi ráda bych se tomuto nadále věnovala, i z mého zaměstnání mám k tomu blízko, tak doufám, že veškeré mé poznámky, které jsem měla možnost získat od Vás a z Vašich zkušeností, co nejdříve uplatním :-) Moc mě mrzí, že jsem z pracovních důvodů nestihla navštívit Svatební Expo, ale doufám, že příští rok nevynechám a Vám se vše podařilo, jak jste si přály.

Ještě jednou Všem z kurzu děkuji Zuzana


Díky skvělému nápadu svatební agentury Svatby.cz vznikl koncept pro pořádání kurzů pro svatební koordinátory. Kurzu pro svatební koordinátory se zúčastnila i Svatební agentura GaPe, která tak rozšiřuje, utvrzuje schopnosti a po této zkušenosti doporučuje uspořádání dalších kurzů pro pokročilé i například pro majitele svatebních agentur. Díky své teoretické, ale i praktické části se mohou začínající koordinátoři dozvědět, jaká úskalí je mohou při organizaci svatby čekat a zároveň se dozví pár návodů, jak se problémům vyvarovat nebo jak je následně řešit. V diskusní části, kterou vedli svatební koordinátoři agentury Svatby.cz a PragueWeddings.com - Martin, Katka a Magda - se začínající koordinátoři dozvěděli o řešení malicherných i závažnějších problémů, které se na svatbě běžně stávají. Kurzu se také zúčastnili osvědčení obchodní partneři, kteří vnesli do kurzu důležité informace, které pomohou usnadnit komunikaci mezi dodavateli, koordinátory a snoubenci. Nápad je tak dobrý, že jeden kurz nestačí. Doporučuji pro všechny zájemce o svatební organizaci a koordinaci, navštívit tyto kurzy a projít si plánování svatby od samého začátku až do konce. Třeba se povede zvednout počet svateb ročně jenom proto, že služby svatebních koordinátorů budou díky Svatby.cz více než profesionální.  

Svatební agentura GaPe


Kurz bych hodnotila velmi kladně, ať už díky vašemu přednesu, náplni kurzu a vybraným místům ke konání kurzu. Je úžasné, jak svou práci máte rádi, i když jste ve stresu a víte, že vše musí klapnout. Jste všichni velmi ochotní, vstřícní a umíte poradit. Jsem moc ráda, že jsem vás všechny, ti co byli na kurzu, mohla poznat a moc si toho vážím. Jednotlivá témata byla zvolena dobře a nejvíce jste kladli důraz na co si dávat pozor. A to je dobře, protože my "nezkušení" ještě nevíme, co nás kde může překvapit. Celkový kurz hodnotím velmi kladně! Také bych velice ráda poděkovala za Váš kurz, který mi přinesl mnoho zajímnaých informací. Především mi ujasnil mé vnitřní pocity o tom, co bych v budoucnu ráda skutečně dělala. Kurz se mi moc líbil. Byla jsem unešená z míst, které jsme navštívili. Ranní káva v 8. patře Tančícího domu prostě byla úžasná. :) Kurz se mi velice líbil, byla příjemná atmosféra a vy jste byli milí. Určitě bylo zajímavé podívat se na místa Vámi oblíbená pro svatby a svatební hostiny. Děkuji také za Vaše poznatky ze svateb, možná bych se více zmínila o dodavatelích.      


Dobry den,

kurz byl hrozne fajn. Ocenila jsem hlavne prakticke informace o vsech potrebnych "papirech a razitkach", ktere by normalni clovek na nasich uradech sam zjistoval asi pekne dlouho a informace o cirkevnich snatcich. Poznatky ze svateb, co se muze stat, byly taky hrozne fajn. Pribrala jsem k sobe jeste kamaradku, zarizujeme ZL, davame dohromady web, nase kontakty a jdeme do toho! Sama si zorganizovala svatbu od A-Z pro velkou kupu lidi, ja nabizim svoji upovidanost a praxi z organizace spolecenskych akci. Tak snad se nam zadari. Do kabelek pribalujeme cokoladu a maleho panaka :) Preji Vam spoustu pracovnich uspechu.Uz se tesime na expo!!

Lucie


Kurz 24.7.2019

Perfektní ! Užasní lidé plní optimismu a skvělé nálady. Skvělý přístup ! Vřele doporučuji.

Nikola


Kurz 28.-29.9.2019

Bylo to pro mě opravdu velmi přínosné a způsob, jakým jste seminář vedli, byl naprosto skvělý.

Izabela

  
PŘEČTI SI ONLINE