Lektoři

 Martin Dobeš, můj příběh

Jsem svatební koordinátor působící v Praze a Švýcarsku (miluji zimní svatby). Jsem konzultant a kouč, ředitel svatební akademie, vedoucí programu svatebních stážistů, svatební oddávající, ředitel svatebního Expa, vydavatel svatebního magazínu a eBooků a v zásobě mám vždy několik dalších nápadů a projektů.

Jak to vše začalo?

Před 21lety (1998), kdy jsem v Londýně potkal úžasnou svatební koordinátorku Siobhan Craven-Robbins. Povídali jsme si na téma svatby a hlavně ty zahraniční. Tj. svatby, které jsou pořádány mimo domovskou zemi snoubenců. Ihned jsme se shodli, že Praha má obrovský potenciál. Založil jsem tedy jednu z prvních svatebních agentur v ČR pro zahraniční klienty. Nápad se ujal a dnes tento business dává práci stovkám agentur a jednotlivcům, kteří pracují pro klienty zejména z V. Británie, Ruska, Číny, a dalších.

Agentura a konzultace

Za více než 21 let má moje svatební agentura PragueWeddings za sebou více než 1400 svateb a stovky zorganizovaných zásnub (žádání o ruku) v ČR, Švýcarsku, Itálii a na Kanárských ostrovech.

Jsem svatební konzultant pro hotely a restaurace v Praze i po celé ČR - Hilton Hotel, Grand Hotel Bohemia, Hotel Paris, Crowne Plaza, Kampa Group - Exkluzivní svatební koordinátor pro - Alcron Hotel Prague.

Veletrhy

Zakladatel a ředitel největších svatebních veletrhů v Praze „Svatební Expo|Wedding Expo“

Vzdělávání a Stáže

Zakladatel Evropské svatební akademie EWA (SvatebniSeminare.cz) - školící středisko pro začínající svatební koordinátory a profesionální F&B & Sales Managers Pražských hotelů. Individuální kurzy pro firmy se svatebními ambicemi. Studijními programy mj. ERASMUS prošli studenti ze Španělska, Francie, Řecka, Slovinska, Ruska, Estonska, ČR.

Ostatní

Provozovatel Portálu MistoNaSvatbu.cz, autor prvního pražského svatebního eBooku.

Národní garant za svatební agentury pro mezinárodní WeddingTV- „Focus on Czech Republic„ který představoval Českou republiku jako svatební destinaci. Investorem byl Czech Turism.
SeznamTV – rozhovor v pořadu Byznys:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/delal-jsem-svatbu-i-v-iglu-nejdrazsi-za-65-milionu-rika-svatebni-guru-88100 

Video v angličtině:
https://www.youtube.com/watch?v=MhDdICJKAHE 

 

 

Magda Brůčková

 

- Senior koordinátorka svateb a lektorka v PragueWeddings od r. 2007

- 15 let zkušeností se svatbami

- 6 let zkušeností jako lektorka svatebních seminářů v ČR a v Číně

- Zorganizovala a koordinovala cca 400 svateb pro české a zahraniční klienty

- Lektorka Svatební Akademie od roku 2012

-  Supervizovala 12 svatebních koordinátorů v praxi PragueWeddings

 

 

 

Kromě těchto hlavních lektorů vám v jednotlivých kurzech budou přednášet i další profesionálové z oboru: fotografové, kameramani apod.